معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 405522
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273

خط توليد انبوه راكت ضدزره به همت سازمان صنايع دفاع، به مناسبت روز صنعت دفاعي با حضور سردار وحيدي به بهره‌برداري رسيد.

سر جنگي راكت ضدزره از نوع خرج گود است كه به هنگام اصابت تا فاصله 1300 متري با نفوذ 300 ميليمتري در زره، اهداف موردنظر را منهدم مي كند. اين سلاح با خودرو قابل حمل است و همچنين به علت سبكي، فرد مي تواند آن را حمل كند.

اين سلاح از سه پايه نشانه‌روي مستقيم، شليك مي‌كند و به علت سبكي، سادگي و سهولت در بكارگيري، قدرت خوب سرجنگي و سرعت و دقت اصابت بالا، نقش مهمي در رزم‌هاي دور و نزديك و جنگ‌هاي منظم و نامنظم براي انهدام اهداف مورد نظر دارد.

اين سلاح در عمليات هاي زميني و تاكتيكي نقش مهمي دارد، قدرت نفوذ بالا و دقت بسيار بالا از ديگر ويژگي‌هاي راكت ضدزره است، يكي از راهبردهاي اصلي وزارت دفاع در طراحي و توليد سلاح، افزايش تحرك نيروهاي مسلح است كه با توليد و تحويل انبوه اين سلاح به يگان‌هاي عملياتي نيروهاي مسلح، تحرك عملياتي آنان به نحو چشمگيري افزايش مي‌يابد.

اين راكت 73 ميليمتري، يكي از انواع راكت‌هاي ضدزره است كه براي انهدام تانك‌ها، نفربرها، خودروهاي سبك زرهي، محل تجمع نفرات، انبارهاي مهمات و استحكامات دشمن طراحي و توليد شده است.

***


خط تولید انبوه راکت ضدزره به همت سازمان صنایع دفاع، به مناسبت روز صنعت دفاعی با حضور سردار وحیدی به بهره‌برداری رسید.

سر جنگی راکت ضدزره از نوع خرج گود است که به هنگام اصابت تا فاصله 1300 متری با نفوذ 300 میلیمتری در زره، اهداف موردنظر را منهدم می کند. این سلاح با خودرو قابل حمل است و همچنین به علت سبکی، فرد می تواند آن را حمل کند.

این سلاح از سه پایه نشانه‌روی مستقیم، شلیک می‌کند و به علت سبکی، سادگی و سهولت در بکارگیری، قدرت خوب سرجنگی و سرعت و دقت اصابت بالا، نقش مهمی در رزم‌های دور و نزدیک و جنگ‌های منظم و نامنظم برای انهدام اهداف مورد نظر دارد.

این سلاح در عملیات های زمینی و تاکتیکی نقش مهمی دارد، قدرت نفوذ بالا و دقت بسیار بالا از دیگر ویژگی‌های راکت ضدزره است، یکی از راهبردهای اصلی وزارت دفاع در طراحی و تولید سلاح، افزایش تحرک نیروهای مسلح است که با تولید و تحویل انبوه این سلاح به یگان‌های عملیاتی نیروهای مسلح، تحرک عملیاتی آنان به نحو چشمگیری افزایش می‌یابد.

این راکت 73 میلیمتری، یکی از انواع راکت‌های ضدزره است که برای انهدام تانک‌ها، نفربرها، خودروهای سبک زرهی، محل تجمع نفرات، انبارهای مهمات و استحکامات دشمن طراحی و تولید شده است.

www.maskoot.com***

 

شنبه بیست و پنجم 6 1391 8:8 بعد از ظهر
X