معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 405479
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273

انبوه موشك‌هاي زمين به هواي شلمچه از سوي سازمان هوافضاي وزارت دفاع در تاريخ 13 شهريور به قرارگاه پدافند هوايي خاتم الانبياء(ص) تحويل داده شد.

اين موشك برد متوسط، قابليت استفاده در برد كوتاه را نيز دارد و سرعت زياد حدود سه ماخ سرعت، قدرت درگيري موثر با هدف، مقاوم در برابر جنگ الكترونيك دشمن، مجهزبودن به فناوري روز جهان از ويژگي‌هاي موشك شلمچه است.

سلاح هاي ضدهوايي به علت سرعت و دقت بالا از پيچيده‌ترين سلاح‌ها به شمار مي‌روند و يكي از ويژگي‌هاي موشك شلمچه اين است كه با سامانه مرصاد كه آن هم ساخت داخل است، شليك مي‌شود.

برد متوسط موشك شلمچه 40 كيلومتر است و موشك زمين به هواي شلمچه از نمونه‌هاي خارجي خود پيشرفته‌تر، به روزتر و آماده‌تر است.

***


انبوه موشک‌های زمین به هوای شلمچه از سوی سازمان هوافضای وزارت دفاع در تاریخ 13 شهریور به قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) تحویل داده شد.

این موشک برد متوسط، قابلیت استفاده در برد کوتاه را نیز دارد و سرعت زیاد حدود سه ماخ سرعت، قدرت درگیری موثر با هدف، مقاوم در برابر جنگ الکترونیک دشمن، مجهزبودن به فناوری روز جهان از ویژگی‌های موشک شلمچه است.

سلاح های ضدهوایی به علت سرعت و دقت بالا از پیچیده‌ترین سلاح‌ها به شمار می‌روند و یکی از ویژگی‌های موشک شلمچه این است که با سامانه مرصاد که آن هم ساخت داخل است، شلیک می‌شود.

برد متوسط موشک شلمچه 40 کیلومتر است و موشک زمین به هوای شلمچه از نمونه‌های خارجی خود پیشرفته‌تر، به روزتر و آماده‌تر است.

www.maskoot.com/***

 

شنبه بیست و پنجم 6 1391 8:9 بعد از ظهر
X