معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 405671
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273

وزير دفاع:از شركت‎هاي دانش بنيان و نخبگان حمايت مي‎كنيم

 

سردار سرتيپ پاسدار احمد وحيدي وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح گفت: از شركت‎هاي دانش بنيان و نخبگان حمايت مي كنيم .


به گزارش اداره كل تبليغات دفاعي وزارت دفاع؛سردار سرتيپ پاسدار احمد وحيدي بيست و دوم شهريورماه در حاشيه افتتاح نمايشگاه دستاوردهاي گروه هاي فناوري و شركت هاي دانش بنيان در منطقه شرق ـ واحد سبزوار در جمع خبرنگاران، به حمايت اين وزارت از نخبگان و شركت هاي دانش بنيان در طرح هاي تحقيقاتي ، امكانات و وسايل و پيداكردن بازار دفاعي اشاره كرد .
وي ادامه داد: كمك مي كنيم كه بازارهاي غيردفاعي را نيز  داشته باشند .


وزیر دفاع:از شرکت‎های دانش بنیان و نخبگان حمایت می‎کنیم

 

 

 

 

سردار سرتیپ پاسدار احمد وحیدی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: از شرکت‎های دانش بنیان و نخبگان حمایت می کنیم .


به گزارش اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع؛سردار سرتیپ پاسدار احمد وحیدی بیست و دوم شهریورماه در حاشیه افتتاح نمایشگاه دستاوردهای گروه های فناوری و شرکت های دانش بنیان در منطقه شرق ـ واحد سبزوار در جمع خبرنگاران، به حمایت این وزارت از نخبگان و شرکت های دانش بنیان در طرح های تحقیقاتی ، امکانات و وسایل و پیداکردن بازار دفاعی اشاره کرد .
وی ادامه داد: کمک می کنیم که بازارهای غیردفاعی را نیز  داشته باشند .
وی رشد و توسعه این شرکت ها را یک وظیفه عمومی دانست و به سخن مقام معظم رهبری در این خصوص پرداخت وگفت: طبق فرموده ایشان، شرکت های دانش بنیان یکی از رکن های اقتصاد مقاومتی است.
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، ایجاد ثروت، رفع نیازها و ایجاد خودکفایی را از دستاوردهای این شرکت ها عنوان و خاطرنشان کرد: شرکت های دانش بنیان رهیافت مهمی برای رسیدن به افق های بلندتر است .
وی در خصوص ایجاد یکی از شرکت های دفاعی سازنده قطعات هواپیما در شهرستان سبزوار گفت: از توان این شهرستان استفاده می کنیم و بخشی از توانمندی های دفاعی ما همین شرکت های دانش بنیان هستند .
وی ضمن اشاره به بازدید خود از نمایشگاه مذکور، این نمایشگاه را مثبت ارزیابی کرد و گفت : در این نمایشگاه کارهای ارزشمندی ارائه شده که برخی خیلی سریع می تواند به محصولات مورد نیاز تبدیل شود و برخی با مقداری کار روی آنها در مراحل تولید قرار می گیرد .
سردار وحیدی برپایی این نمایشگاه را در راستای استفاده بهتر از این ظرفیت ها و توان شهرستان مهم برشمرد.

www.mod.ir

 

چهارشنبه بیست و نهم 6 1391 3:15 بعد از ظهر
X