معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 405670
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
 
نقدينگي بايد به سمت توليد روانه شود
توليد ايراني: معاون وزير صنعت، معدن و تجارت با بيان اينكه گردش سرمايه توليدي‌ها مي‌تواند بر توليد بهتر تاثيرگذار باشد، تصريح كرد: نقدينگي بايد به صورت صحيحي در جامعه هدايت شود و براي بهره‌مندي توليد از آن، به خوبي برنامه‌ريزي شود.

به گزارش پايگاه اطلاع‌رساني توليد ايراني "مسعود موحدي" در شانزدهمين نشست هم‌انديشي ارتقاي فضاي كسب و كار با موضوع مديريت نقدينگي بنگاه‌ها گفت: مقام معظم رهبري دولتمردان را موظف كرده است كه با توجه به شرايط اقتصاد مقاومتي شرايط مناسب‌تري براي توليد ملي فراهم شود و بايد اين تلاش‌ها شدت پيدا كند.


نقدینگی باید به سمت تولید روانه شود
تولید ایرانی: معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه گردش سرمایه تولیدی‌ها می‌تواند بر تولید بهتر تاثیرگذار باشد، تصریح کرد: نقدینگی باید به صورت صحیحی در جامعه هدایت شود و برای بهره‌مندی تولید از آن، به خوبی برنامه‌ریزی شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی تولید ایرانی "مسعود موحدی" در شانزدهمین نشست هم‌اندیشی ارتقای فضای کسب و کار با موضوع مدیریت نقدینگی بنگاه‌ها گفت: مقام معظم رهبری دولتمردان را موظف کرده است که با توجه به شرایط اقتصاد مقاومتی شرایط مناسب‌تری برای تولید ملی فراهم شود و باید این تلاش‌ها شدت پیدا کند.

 وی افزود: بر این اساس انتظار می‌رود که سیستم‌های پایشی و مدیریتی، نقدینگی را به سمت استفاده مناسب تولید هدایت کرده و این هدایت نقدینگی خود منجر به کاهش قیمت تمام‌شده شود.

وی بیان کرد: افزایش نقدینگی از جنبه کارکردی منفی خود، علاوه بر تاثیرگذاری بر بنگاه‌ها، تورم را نیز افزایش می‌دهد و از این رو باید به صورت صحیحی برای آن برنامه‌ریزی شده و آن را کنترل کرد.

به گفته موحدی، در صورت وجود نقدینگی بدون مدیریت صحیح و هدایت به سمت بخش‌های مولد و تولیدی تورم در جامعه بروز می کند و تبعات و مشکلاتی را به همراه خواهد داشت.

همچنین در این نشست، محمدرضا بهرامن، عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران افزود: اگر یک تولیدکننده موفق عمل کرد، از نگاه زالو صفتی خارج شود و به عنوان فردی تاثیرگذار در مسائل اقتصادی کشور و ایجاد ثروت مشروع، مقدس شناخته شود.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: شرایط باید به نحوی فراهم شود که ورود یک سرمایه گذار در بخش تولید، منجر به پشتیبانی از وی از تمامی جنبه‌ها شود و تولید به عنوان یک پدیده مثبت در جامعه راه خود را باز کند.

به گفته وی، امروز شرایطی در کشور ایجاد شده که بسیاری از واحدهای تولیدی در کشور به سمت تولید بیشتر رفته‌اند و ظرفیت‌ها را افزایش می‌دهند و این نشانه مناسب بودن فضا برای تولید داخلی است. در حالیکه در مقابل، دولت باید ظرفیت خود را کم کند و فضا برای ایجاد کنسرسیوم‌های بخش خصوصی برای مدیریت بخشی از سرمایه‌ها در فضای آزاد فراهم شود.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: اگر گردش سرمایه تولیدی‌ها به صورت منظم باشد یکی ازعواملی است که می تواند تاثیرگذار باشد برای تولید بهتر و در این شرایط تقاضای بازار برآورده می‌شود. این در شرایطی است که با تاکیدات مقام معظم رهبری در حمایت از تولید و سرمایه‌های ایرانی یک فرصت استثنایی برای به کار گرفتن مزیت‌های داخل کشور در جهت تولید ملی  فراهم شده است.

جمعه سی یکم 6 1391 10:59 بعد از ظهر
X