معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 405704
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
 
مديرعامل ايران كد‌درگفت‌وگو با توليد ايراني اعلام كرد:
ايران هم‌اكنون 900 هزار نوع كالا توليد مي‌كند
توليد ايراني: در ايران بيش از 900 هزار نوع كالا در همه بخش‌ها و حوزه‌ها توليد مي‌شود كه از اين مقدار 250 هزار نوع كالا در بخش مواد غذايي دسته‌بندي مي‌شود.

غلامزاده در گفت‌وگو با خبرنگار پايگاه اطلاع رساني توليد ايراني با تأكيد بر اين كه سهم عمده توليد در كشور به لحاظ حجم و ميزان در اختيار بخش كشاورزي است، افزود: در بحث تنظيم واردات كالا به كشور بايد مطالعه دقيق و انسجام يافته‌اي انجام شود تا بر اساس آن و با توجه به انواع كالاهاي توليدي و كالاهاي نيازمند حمايت، واردات را مديريت كنيم.


 
مدیرعامل ایران کد‌درگفت‌وگو با تولید ایرانی اعلام کرد:
ایران هم‌اکنون 900 هزار نوع کالا تولید می‌کند
تولید ایرانی: در ایران بیش از 900 هزار نوع کالا در همه بخش‌ها و حوزه‌ها تولید می‌شود که از این مقدار 250 هزار نوع کالا در بخش مواد غذایی دسته‌بندی می‌شود.

غلامزاده در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی تولید ایرانی با تأکید بر این که سهم عمده تولید در کشور به لحاظ حجم و میزان در اختیار بخش کشاورزی است، افزود: در بحث تنظیم واردات کالا به کشور باید مطالعه دقیق و انسجام یافته‌ای انجام شود تا بر اساس آن و با توجه به انواع کالاهای تولیدی و کالاهای نیازمند حمایت، واردات را مدیریت کنیم.

وی با بیان اینکه هم‌اکنون در کشور بیش از 900 هزار نوع کالا تولید و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می‌شود، گفت: از این حجم بیش از یک چهارم یعنی در حدود 250 هزار نوع کالای خوراکی تولید می‌شود.

غلامزاده ادامه داد: در زمینه واردات نیز سهم قابل توجهی به مواد غذایی و خوراکی اختصاص دارد و این در حالی است که با واردات برخی از اقلام خوراکی، بازار محصولات کشاورزی کشور با نوسان قیمت و رکود در فروش مواجه می‌شوند.

وی با بیان این که صدور کد شناسایی ایران کد به اقلام کالایی وارداتی مرحله نخست در انجام واردات کالا است، اظهار داشت: پیش از این مرحله در نهادهای تصمیم‌گیر مصوب می‌شود که کالایی وارد بشود و پس از این مرحله نیز در موسسه استاندار، کیفیت کالاها ارزیابی می‌شود، بنابراین در این میان ارائه کد شناسایی ایران کد به تنهایی قادر به تنظیم واردات نیست.

مدیرعامل مرکز ملی شماره گذاری کالا و خدمات ( ایران کد)‌ با اعلام این که پس از اجرای طرح شبنم و الحاق کد شناسایی ملی به کالاها و خدمات میزان و حجم قاچاق کالا و خدمات ورودی و خروجی کشور روندی کاهشی داشته است، یادآور شد: فرهنگ سازی در میان افراد جامعه برای مصرف کالاهای مجاز و باکیفیت مهم‌ترین رویکرد اجرایی برای اصلاح ساختارهای اقتصادی و ارتقای سطح بازدهی پروژه‌ها و برنامه‌های اقتصادی کشور است.

www.tolideiran.ir/?q=node/1776

 

يکشنبه دوم 7 1391 11:29 بعد از ظهر
X