معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 405679
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273

 

عصردنا: معاون بهبود توليدات دامي سازمان جهاد كشاورزي كهگيلويه و بويراحمد گفت: اين استان در توليد شيرخام خودكفا بوده و اكنون نيازي به واردات اين ماده لبني ندارد.

" مهندس محمد نعمتي " به عصردنا گفت: سرانه مورد نياز شير به ازاي هر نفر در كهگيلويه و بويراحمد 105 كيلوگرم است.

وي ميزان توليد شير در اين استان را رقمي معادل 81 هزار و 170 تن عنوان و اظهارداشت: حدود هفت هزار و 670 تن از اين ماده لبني مازاد برنياز است.

معاون بهبود توليدات دامي سازمان جهادكشاورزي كهگيلويه و بويراحمد افزود: شير مازاد برنياز استان توسط خود دامداران و يا دارندگان گاوداري ها به ساير استان ها صادر مي شود.


عصردنا: معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: این استان در تولید شیرخام خودکفا بوده و اکنون نیازی به واردات این ماده لبنی ندارد.

" مهندس محمد نعمتی " به عصردنا گفت: سرانه مورد نیاز شیر به ازای هر نفر در کهگیلویه و بویراحمد 105 کیلوگرم است.

وی میزان تولید شیر در این استان را رقمی معادل 81 هزار و 170 تن عنوان و اظهارداشت: حدود هفت هزار و 670 تن از این ماده لبنی مازاد برنیاز است.

معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهادکشاورزی کهگیلویه و بویراحمد افزود: شیر مازاد برنیاز استان توسط خود دامداران و یا دارندگان گاوداری ها به سایر استان ها صادر می شود.

نعمتی با بیان اینکه از مجموع شیر تولیدی در کهگیلویه و بویراحمد بخشی از آن بدلیل نبود محورهای ارتباطی مناسب و دسترسی نداشتن آنان به مراکز جمع آوری شیر، توسط خود روستانشینان و عشایر به سایر فراورده های لبنی مانند ماست ، دوغ و کشک تبدیل می شود.

وی تولید شیرخام در کشور را هشت میلیون و 500 هزار تن ذکر و بیان داشت: از این میزان حدود یک درصد آن مربوط به کهگیلویه و بویراحمد است.

معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهادکشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای جمع آوری شیرهای مازاد نیاز به حضور بخش خصوصی در این ارتباط داریم.

نعمتی قول داد تا با همکاری دامپزشکی کهگیلویه و بویراحمد بخش خصوصی را در این ارتباط همراهی و حمایت کند.

asredena.com/

 

چهارشنبه پنجم 7 1391 9:33 بعد از ظهر
X