معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 405730
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
 
سيم‌كارت‌هاي اعتباري رايتل به بازار آمد
توليد ايراني: همزمان با ميلاد مبارك حضرت امام رضا (ع) فروش سيم‌كارت هاي اعتباري رايتل در شهرهاي تهران، كرج آغاز مي‌شود.

 به گزارش پايگاه اطلاع رساني توليد ايراني به نقل از نامه‌نيوز، شهروندان شهرهاي تهران، كرج براي اولين بار و در جشنواره باران مي توانند با خريد سيم كارت هاي اعتباري از كليه خدمات رايتل همچون تماس تصويري، اينترنت پر سرعت، تماس صوتي و تبادل پيام چندرسانه اي و پيامك بهره مند شوند.

 در جشنواره باران سيمكارت اعتباري رايتل به همراه يك گيگا بايت اينترنت رايگان و صد هزار ريال اعتبار اوليه مجموعا به قيمت 200 هزار ريال به فروش مي رسد.


سیم‌کارت‌های اعتباری رایتل به بازار آمد
تولید ایرانی: همزمان با میلاد مبارک حضرت امام رضا (ع) فروش سیم‌کارت های اعتباری رایتل در شهرهای تهران، کرج آغاز می‌شود.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی تولید ایرانی به نقل از نامه‌نیوز، شهروندان شهرهای تهران، کرج برای اولین بار و در جشنواره باران می توانند با خرید سیم کارت های اعتباری از کلیه خدمات رایتل همچون تماس تصویری، اینترنت پر سرعت، تماس صوتی و تبادل پیام چندرسانه ای و پیامک بهره مند شوند.

 در جشنواره باران سیمکارت اعتباری رایتل به همراه یک گیگا بایت اینترنت رایگان و صد هزار ریال اعتبار اولیه مجموعا به قیمت 200 هزار ریال به فروش می رسد.

 همچنین پس از اتمام اعتبار هدیه ویژه، کارت شارژهای رایتل با قیمت‌های 50 هزار ریالی با 10 درصد اعتبار هدیه و 100 هزار ریالی با 15درصد اعتبار هدیه در اختیار مشترکان قرار خواهد گرفت که در صورت خرید الکترونیکی علاوه بر هدایای ذکر شده، 5 درصد اعتبار هدیه ویژه این نوع خرید نیز ارائه می‌شود.

 در این جشنواره همچنین بسته های مصرفی اینترنت پرسرعت یک روزه، 15 روزه و یک ماهه، با قیمت های مناسب به فروش خواهد رسید.

 شهروندان تهران و کرج می توانند از طریق دفاتر پیشخوان دولت و یا وب‌سایت رسمی رایتل به آدرس www.rightel.irاقدام به خرید سیم کارت های اعتباری رایتل کنند.

 جشنواره باران جشنواره فروش پاییزی رایتل است که از میلاد مبارک حضرت امام رضا (ع) آغاز و تا پایان آذر ماه ادامه دارد و متقاضیان می توانند از این فرصت برای تهیه سیم کارت های نسل سوم استفاده کنند.

 این اپراتور در کنار خدمات اصلی همچون پیام کوتاه و پیام صوتی با استفاده از تکنولوژی نسل سوم موبایل، امکان استفاده از سرویس های اختصاصی و گستره وسیعی از خدمات ارزش افزوده (VAS) را فراهم می‌نماید که از جمله این خدمات می توان به تماس تصویری، سرویس های چند رسانه ای و اینترنت پرسرعت همراه مبتنی بر نسل سوم (3G) اشاره نمود.

www.tolideiran.ir/?q=node/1790

 

چهارشنبه پنجم 7 1391 9:53 بعد از ظهر
X