معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 405657
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273

سم الله

كيف مدرسه، برچسب، و غيره ايراني ، با طرحهاي فرهنگي! خوابم يا بيدار؟


                                

اين محصولات كه با نام تجاري قاصدك روانه بازر شده اند شامل كيف مدرسه، برنامه هفتگي، انواع برچسبها و طرحهاي مختلف دفتر مشق و نقاشي مي شوند. تلاش موسسه خيبر فقط ارائه محصولاتي با تصاوير و نقش و نگارهاي جديد نبوده است. بلكه اين مجموعه سعي دارد تا شخصيتهايي را خلق كند كه بتوانند سبك زندگي ايراني و اسلامي را ترويج دهند. كاري كه اگر موفق شوند، كارستان خواهد بود.

 


بسم الله

کیف مدرسه، برچسب، و غیره ایرانی ، با طرحهای فرهنگی! خوابم یا بیدار؟


                                

این محصولات که با نام تجاری قاصدک روانه بازر شده اند شامل کیف مدرسه، برنامه هفتگی، انواع برچسبها و طرحهای مختلف دفتر مشق و نقاشی می شوند. تلاش موسسه خیبر فقط ارائه محصولاتی با تصاویر و نقش و نگارهای جدید نبوده است. بلکه این مجموعه سعی دارد تا شخصیتهایی را خلق کند که بتوانند سبک زندگی ایرانی و اسلامی را ترویج دهند. کاری که اگر موفق شوند، کارستان خواهد بود.


                                                            

ثنا و ثمین دو دختر 6 و 10 ساله با سبک زندگی ایرانی اسلامی هستند که تصاویر آنها بروی لوازم‌التحریر، کیف و ... منتشر شده است تا در مقابل نمونه‌های غربی ارائه شود. محصولات ثنا و ثمین متنوع بوده و از میان آنها می‌توان به دفتر، کیف، جامدادی، پوستر، برچسب و برنامه کلاسی و... اشاره کرد. همچنین لوازمالتحریر برادر این دو دختر یعنی سینا نیز به زودی رونمایی می‌شود.


                                                   

این قسمت رو از وبلاگ هوران پیدا کردم :

در عکس برگردانهای ثَنا و ثَمین میبینیم که ثَنا و ثَمین هم مثل دختران دیگر فعال هستند. مثلا، ثَنا به ما نشون میده که وقتی چادر سرشه هم میتونه عکاسی کنه، رانندگی کنه و یا به سفر بره. ثَمین هم با اینکه کوچــکتره اما او هم برای خودش چادری مخصوص داره. ثَنا و ثَمین هر دو مُحجبه و با حجابند و همیشه در کنار همند. آنها علاوه براینکه برای کارهای عبادیشون، مثله نماز خواندن و قرآن خواندن ، اهمیت قائل هستند به مطالعه ، به هنر، به تحصیل، به اینکه تمیز و مرتب باشند، به ورزش و سلامتیشون هم  اهمیت میدند .

از نظر من ثَنا و ثَمین ، دختران پر شور و پر انرژی هستند که همه ی دختران میتوانند از آنها ایده بگیرند.

البته از منظر فرهنگی من به بعضی قسمتهای کارشان ایراد دارم، مثلا چرا صفحه اول قسمت دخترانه شان، باید یک دخترخانم 10 ساله جلوی میز آرایش باشد؟ ظاهرا اندکی بیش از حد لازم به زیبایی ظاهری و فعالیت بیرون از خانه اهمیت داده‌اند؛ اما باز از باربی و ... که بهتر است!  
این لینک شما را به لیست محصولات این گروه می برد :
http://ghasedakk.ir/pack/list.html

این گروه ظاهرا در کرج هستند و از این طریق می توانید با آنها تماس بگیرید :
تلفن       32211033 - 026             پست الکترونیک
           info@ghasedakk.ir

يکشنبه نهم 7 1391 7:42 بعد از ظهر
X