معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 405631
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273

 در اين مدت كه روي لوازم تحرير ايراني تحقيق مي كنم يك خودكار ايراني ديگر نيز پيدا كردم، خودكار پليكان، ساخت شركت پليكان ايران، كه تحت ليسانس پليكان آلمان است و كارخانه آن نيز در كيلومتر 32 جاده مخصوص كرج است.

از چپ به راست :

همه خودكارهاي پليكان

خودكار 930

4 رنگ اصلي و 4 رنگ فانتزي(صورتي، بنفش، نارنجي، آبي فيروزه‌اي) را دارد.

خودكار ژل 938

با جوهر ژل كه اين نوع خودكارها بسيار روان مينويسند (مثل روان نويس) و پررنگ تر از خودكارهاي معمولي. البته زودتر تمام ميشوند و قيمتشان هم گرانتر است. اين خودكار در چهار رنگ اصلي توليد شده است.


 در این مدت که روی لوازم تحریر ایرانی تحقیق می کنم یک خودکار ایرانی دیگر نیز پیدا کردم، خودکار پلیکان، ساخت شرکت پلیکان ایران، که تحت لیسانس پلیکان آلمان است و کارخانه آن نیز در کیلومتر 32 جاده مخصوص کرج است.

از چپ به راست :

همه خودکارهای پلیکان

خودکار 930

4 رنگ اصلی و 4 رنگ فانتزی(صورتی، بنفش، نارنجی، آبی فیروزه‌ای) را دارد.

خودکار ژل 938

با جوهر ژل که این نوع خودکارها بسیار روان مینویسند (مثل روان نویس) و پررنگ تر از خودکارهای معمولی. البته زودتر تمام میشوند و قیمتشان هم گرانتر است. این خودکار در چهار رنگ اصلی تولید شده است.

خودکار ریس

خودکار معمولی در 4 رنگ اصلی

خودکار فشاری نکست

تنها در دو رنگ آبی و مشکی عرضه شده و خود تولید کننده می گوید رنگ جوهرش متفاوت است، من خودم هنوز آزمایش نکردم. این خودکار جای دست لاستیکی هم دارد.

 

البته توجه داشته باشید که جوهر و نوک همه خودکارهای ایرانی، وارد می شود، اما باز بهتر از این است که تولید شده وارد شود چرا قسمت «کار کارگر» در ایران انجام می شود که اشتغال آفرین است. در ضمن، اگر خودکارهای ایرانی بازار بزرگ داشته باشند شاید تولید قسمتهای دیگر هم بصرفد و کم کم آنها را نیز شروع کنند.

 tolide.mihanblog.com

 

يکشنبه نهم 7 1391 7:45 بعد از ظهر
X