معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 405639
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273

سلام

امروز مي خوام يكي از كالاهاي خوب و پر مصرف ايراني رو معرفي كنم. اين كالا صندلي هاي نيلپر است. ما از حول و حوش 10 سال پيش از اين صندلي ها استفاده مي كنيم و از كيفيتش واقعا راضي هستيم. اين محصول صادراتي، البته يه كمي گرون هست، اما به نظرم به كيفيتش و دوامش مي ارزه (آدم ياد اون ضرب المثل انگليسي ميفته كه "انقدري پولدار نيستم كه جنس ارزون بخرم."). نيلپر در طرح هاي مختلف و با قيمت هاي محتلف صندلي توليد مي كنه كه مي تونيد طرح هاي موجودش رو از سايت شركتببينيد.
فقط يه نكته مهم:معرفي نيلپر به معني بهترين بودن آن نيست. ممكنه شركت هاي خوب ايراني ديگري هم در اين زمينه فعال باشند. اما من فقط چون نيلپر رو مي شناسم اون رو معرفي مي كنم.
خدمات پس از فروش
چيزي كه باعث شد من انقدر مشتري پر و پا قرص نيلپر بشم، خدمات پس از فروشش بود. همون جوري كه تو سايتش گفته:

شركت نيلپر رفع اشكالات و نواقص صندلي شما را در صورت استفاده صحيح به مدت سه سال و جك آن را به مدت يك سال از تاريخ خريد تضمين مي نمايد.

من سال پيش دو صندلي نيلپر مدل K700و K712  خريدم. وقتي خونه رسيدم متوجه شدم رويه چرخ يكي از صندلي ها شكسته و جك يكي از صندلي ها هم مشكل داره. چند وقت بعدش زنگ زدم به گارانتي شركت. روز بعدش از طرف شركت يه آقاي محترمي و مجربي اومد و بدون هيچ پرس و جويي از علت اين مشكلات (يعني مثلا بخوان توجيه كنن خرابي رو و بگن تقصير خودتون بوده.) تمام مشكلات رو رفع كرد. علاوه بر رفع خرابي، يه سرويس هم صندلي ها رو كرد. آخرشم بدون دريافت وجهي با من خداحافظي كرد. اونجا بود كه معني واقعي خدمات پس از فروش رو درك كردم. تجربه من كه از خدمات پس از فروش اين شركت خوب بود، دوستان ديگر تجربه اي ندارند؟
به غير از تهران، در شهرستان هاي كشور 35 نمايندگي خدمات پس از فروش نيلپر وجود دارد كه مي تونيد ليست اون رو در اينجا ببنيد. راستي اين گونه كه در سايت شركتزده شده، سرويس محصول فقط در تهران، حتما در محل انجام مي شود و لزوما در شهرستان ها اين گونه نيست.

راحتي و سلامت
با توجه به اين كه من و خيلي ديگر از دوستان اغلب ساعات روز رو پشت رايانه هستيم، استفاده از صندلي مناسب خيلي در سلامت تاثير دارد. هنگامي كه شما پشت رايانه مي نشينيد، مچ دست و گردن بايد صاف و بدون خميدگي باشد. طرز قرار گرفتن كمر و پاها نيز مهم و به صورت زير است:

Inline image 1

با توجه به اين موضوع من با مشاركت مالي پدرم صندلي K712رو خريدم. اين صندلي از سه جهت قابل تنظيم است (به نظرم اگر براي قرار دادن سر هم جايي داشت، از نظر سلامتي كامل مي شد.) شكل اين صندلي:

Inline image 2


سلام

امروز می خوام یکی از کالاهای خوب و پر مصرف ایرانی رو معرفی کنم. این کالا صندلی های نیلپر است. ما از حول و حوش 10 سال پیش از این صندلی ها استفاده می کنیم و از کیفیتش واقعا راضی هستیم. این محصول صادراتی، البته یه کمی گرون هست، اما به نظرم به کیفیتش و دوامش می ارزه (آدم یاد اون ضرب المثل انگلیسی میفته که "انقدری پولدار نیستم که جنس ارزون بخرم."). نیلپر در طرح های مختلف و با قیمت های محتلف صندلی تولید می کنه که می تونید طرح های موجودش رو از سایت شرکتببینید.
فقط یه نکته مهم:معرفی نیلپر به معنی بهترین بودن آن نیست. ممکنه شرکت های خوب ایرانی دیگری هم در این زمینه فعال باشند. اما من فقط چون نیلپر رو می شناسم اون رو معرفی می کنم.
خدمات پس از فروش
چیزی که باعث شد من انقدر مشتری پر و پا قرص نیلپر بشم، خدمات پس از فروشش بود. همون جوری که تو سایتش گفته:

شرکت نیلپر رفع اشکالات و نواقص صندلی شما را در صورت استفاده صحیح به مدت سه سال و جک آن را به مدت یک سال از تاریخ خرید تضمین می نماید.

من سال پیش دو صندلی نیلپر مدل K700و K712  خریدم. وقتی خونه رسیدم متوجه شدم رویه چرخ یکی از صندلی ها شکسته و جک یکی از صندلی ها هم مشکل داره. چند وقت بعدش زنگ زدم به گارانتی شرکت. روز بعدش از طرف شرکت یه آقای محترمی و مجربی اومد و بدون هیچ پرس و جویی از علت این مشکلات (یعنی مثلا بخوان توجیه کنن خرابی رو و بگن تقصیر خودتون بوده.) تمام مشکلات رو رفع کرد. علاوه بر رفع خرابی، یه سرویس هم صندلی ها رو کرد. آخرشم بدون دریافت وجهی با من خداحافظی کرد. اونجا بود که معنی واقعی خدمات پس از فروش رو درک کردم. تجربه من که از خدمات پس از فروش این شرکت خوب بود، دوستان دیگر تجربه ای ندارند؟
به غیر از تهران، در شهرستان های کشور 35 نمایندگی خدمات پس از فروش نیلپر وجود دارد که می تونید لیست اون رو در اینجا ببنید. راستی این گونه که در سایت شرکتزده شده، سرویس محصول فقط در تهران، حتما در محل انجام می شود و لزوما در شهرستان ها این گونه نیست.

راحتی و سلامت
با توجه به این که من و خیلی دیگر از دوستان اغلب ساعات روز رو پشت رایانه هستیم، استفاده از صندلی مناسب خیلی در سلامت تاثیر دارد. هنگامی که شما پشت رایانه می نشینید، مچ دست و گردن باید صاف و بدون خمیدگی باشد. طرز قرار گرفتن کمر و پاها نیز مهم و به صورت زیر است:

Inline image 1

با توجه به این موضوع من با مشارکت مالی پدرم صندلی K712رو خریدم. این صندلی از سه جهت قابل تنظیم است (به نظرم اگر برای قرار دادن سر هم جایی داشت، از نظر سلامتی کامل می شد.) شکل این صندلی:

Inline image 2

یکی از ویژگی نادر این صندلی امکان تنظیم ارتفاع دسته های آن است. که برای تنظیم زاویه دست با صفحه کلید و خم نشدن آن بسیار مفید است. حواستون باشه که در مسائلی که مربوط به سلامتیتون است، اگر یه کم خرج بکنید ضرر ندارد.چون اگر این کار را نکنید بعدا باید بیشترش رو برای درمان بدید، تازه بازم درست نمیشه.

محصولی ایرانی
این شرکت، یک شرکت کاملا ایرانی است که کارخانه این شرکت در شهرک صنعتی پرند است. به نظر می رسه علاوه بر تولید، طراحی این محصولات هم داخلی باشد. در مورد این که آیا همه قطعات استفاده شده ایرانی است یا نه خیر، چندان خبر ندارم. عکس هایی از کارخانه نیلپر: (همه عکس ها)

 

طراحی
تولید
Inline image 5
Inline image 6
Inline image 7

 

برخی از افتخارات و گواهینامه های این شرکت:

 • لوح زرین همراه با تندیس شرکت برتر صادرات محور HOFEX 2010
 • لوح زرین همراه با تندیس برترین در رسته مبلمان اداری صندلی اداری HOFEX 2009
 • برگزیده یکصد برند برتر در سال 1388
 • ISO 9001: 2000
 • برگزیده ششمین جشنواره تولید ملی 1387
 • برگزیده لوح زرین و تندیس بلورین برترین محصول صادراتی سال 1386(2007)
 • و ... (لینک کامل)

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جمع بندی بنده:

مزایا:

 1. کیفیت قطعات
 2. خدمات پس از فروش خوب
 3. دوام بالا
 4. راحتی و سلامت نسبی (البته کلا به نظرم صندلی های موجود در بازار می تونند از این هم سالم تر باشند)
 5. امکان انتخاب جنس روکش (پارچه ای و چرمی) و رنگ (جدیدا تنوع رنگ ها خیلی افزایش یافته است.)
 6. تعدد مراکز و نمایندگی های فروش و خدمات پس از فروشدر سراسر کشور
 7. وب سایت خوب + امکان خرید اینرنتی

معایب:

 1. قیمت های متوسط به بالا (ولی به نظرم می ارزه)
 2. دیر به دیر محصولات جدید ارائه می کند.
 3. در سال های قبل، برخی محصولات قدیمی و ارزان این شرکت دوام کمتری داشتند (به نظر می رسد این مشکل تا حد زیادی در محصولات سال های اخیر رفع شده.)
 4. نام تجاری غیر ایرانی! (بلای جان تولیدات میهن..)


التماس دعا
یا علی

tolide.mihanblog.com/post/category/5

 

جمعه جهاردهم 7 1391 10:18 بعد از ظهر
X