معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 406405
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
 
مديرعامل ايران‌كد، از راه‌اندازي سامانه تلفن همراه ايران‌كد خبر داد
كاتالوگ الكترونيكي كالاها همراه همه شهروندان ايراني شد
توسعه ايران‌كد به رشد و گسترش تجارت الكترونيك وابسته است
توليد ايراني: مدير مركز ملي شماره‌گذاري كالا و خدمات كشور، از راه‌اندازي سامانه تلفن همراه ايران‌كد خبر داد و با اعلام اينكه كاتالوگ الكترونيكي كالاها همراه همه شهروندان ايراني شد، گفت: تاكنون حدود 900 هزار كالا در ايران‌كد ثبت شده و كد ملي دريافت كرده‌اند.

به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع‌رساني توليد ايراني، احمد غلام‌زاده پيش از ظهر امروز (يكشنبه 16 مهر) در نشستي خبري در مركز ملي شماره‌گذاري كالا و خدمات كشور (ايران‌كد) تصريح كرد: ايراد كد اين بار خدمتي را ارائه مي‌دهد كه براساس آن اطلاعات جمع‌آوري شده يك ميليون و هشتصد هزار قلم كالا را به صورت ساده و همراه‌ترين روش در دسترس تمامي كاربران درون مرزي و برون مرزي در هر لحظه قرار مي‌دهد.


 
مدیرعامل ایران‌کد، از راه‌اندازی سامانه تلفن همراه ایران‌کد خبر داد
کاتالوگ الکترونیکی کالاها همراه همه شهروندان ایرانی شد
توسعه ایران‌کد به رشد و گسترش تجارت الکترونیک وابسته است
تولید ایرانی: مدیر مرکز ملی شماره‌گذاری کالا و خدمات کشور، از راه‌اندازی سامانه تلفن همراه ایران‌کد خبر داد و با اعلام اینکه کاتالوگ الکترونیکی کالاها همراه همه شهروندان ایرانی شد، گفت: تاکنون حدود 900 هزار کالا در ایران‌کد ثبت شده و کد ملی دریافت کرده‌اند.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی تولید ایرانی، احمد غلام‌زاده پیش از ظهر امروز (یکشنبه 16 مهر) در نشستی خبری در مرکز ملی شماره‌گذاری کالا و خدمات کشور (ایران‌کد) تصریح کرد: ایراد کد این بار خدمتی را ارائه می‌دهد که براساس آن اطلاعات جمع‌آوری شده یک میلیون و هشتصد هزار قلم کالا را به صورت ساده و همراه‌ترین روش در دسترس تمامی کاربران درون مرزی و برون مرزی در هر لحظه قرار می‌دهد.

وی افزود: سامانه تلفن همراه ایران‌کد این امکان را فراهم کرده است که مخاطب و خریدار هر کالا می‌تواند با استفاده از بارکد میله‌ای (کد ملی، یا کد جی‌اس‌وان) به کاتالوگ الکترونیکی دو زبانه فارسی- انگلیسی آن کالا دست یابند. این امکان جدید (استفاده از بارکد میله‌ای و نه بارکد دوبعدی) ایران‌کد برای اولین بار در سطح بین‌الملل ارائه می‌شود.

مدیر مرکز ملی شماره‌گذاری کالا و خدمات کشور تاکید کرد: در حال حاضر ایران‌کد این امکان را برای عموم مردم فراهم ساخته تا از طریق بارکد ملی و بارکد بین‌المللی GS1و با استفاده کالای موردنظر را ببینند، اما به دلیل این که کدهای GS1کالاها در سایت مرجع ثبت نگردید، امکان دسترسی به شناسنامه الکترونیکی کالاهای خارجی در این مقطع فراهم نمی‌باشد.

وی تصریح کرد: عموم مردم می‌توانند با مراجعه به سایت ایران‌کد به نشانی www.irancode.irو همچنین سایت بازار به نشانی http://cafebazaar.ir/app/com.sefryek.barcode/?I=faنرم افزار لازم را بر روی گوشی تلفن همراه خود دانلود کرده و پس از آن با عکس گرفتن از بارکد میله‌ای کالاهایی که ایران‌کد دارند به کاتالوگ الکترونیکی هر کالایی دست یابند.

مدیرمرکز ملی شماره‌گذاری کالا و خدمات کشور راه‌اندازی چنین زیرساختی را یکی از لازمه‌های رشد و گسترش تجارت الکترونیکی خواند و گفت: تولید شناسنامه انگلیسی برای کلیه کالاها ضروری است و هدف از این کار فراهم ساختن زیرساختی برای معرفی کالاهای صادراتی است.

www.tolideiran.ir/?q=node/1829

 

يکشنبه شانزدهم 7 1391 11:14 بعد از ظهر
X