معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 405672
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273

فرازهايي از بيانات اقتصادي رهبر معظم انقلاب اسلامي در خراسان شما
علاج اصلي كشور تقويت توليد ملي است
توليد ايراني: مقام معظم رهبري در جمع پر شور و بيشمار مردم خراسان شمالي در بجنورد به بيان مهم‌ترين راهبردهاي اقتصادي و سياسي كشور در شرايط كنوني پرداختند.

به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني توليد ايراني،‌ايشان با تأكيد بر اين كه مسئله تحريم غرب عليه ايران از پيش نيز وجود داشته است، مسئولان نظام را به تلاش و كار بيشتر فراخواندند و چاره برون رفت از مشكلات كنوني را در ساختار اقتصادي كشور، توجه به توسعه توليد ملي برشمردند.


فرازهایی از بیانات اقتصادی رهبر معظم انقلاب اسلامی در خراسان شما
علاج اصلی کشور تقویت تولید ملی است
تولید ایرانی: مقام معظم رهبری در جمع پر شور و بیشمار مردم خراسان شمالی در بجنورد به بیان مهم‌ترین راهبردهای اقتصادی و سیاسی کشور در شرایط کنونی پرداختند.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی تولید ایرانی،‌ایشان با تأکید بر این که مسئله تحریم غرب علیه ایران از پیش نیز وجود داشته است، مسئولان نظام را به تلاش و کار بیشتر فراخواندند و چاره برون رفت از مشکلات کنونی را در ساختار اقتصادی کشور، توجه به توسعه تولید ملی برشمردند.

 گزیده‌هایی از سخنان و آموزه‌های اقتصادی رهبر معظم انقلاب اسلامی را در ادامه این گزارش می‌خوانید.

پیشرفت اسلامی و انقلابی یعنی پیشرفت همه‌جانبه/ هم برای دنیا سنگ تمام بگذار هم برای آخرت/ مسئولان جوری برنامه‌ریزی کنند که انگار تا آخر دنیا زنده هستند/ باید 50 سال آینده را دید.

 * ما تقریبا یک‌صدم جمعیت دنیا را داریم، یک‌صدم دنیا هم وسعت داریم اما منابع اصلی ما از یک‌صدم بیشتر است.

 * ملت ایران از مشکلات اقتصادی عبور خواهد کرد/ از بحران‌های بزرگتر از این هم عبور کرده‌ایم.

 * بالا رفتن قیمت‌ها و اشتغال جزو دغدغه‌های اساسی امروز مردم در سراسر کشور است؛ لکن مشکل اساسی که مسئولین نتوانند حل کنند، نداریم.

 * امروز دشمنان ما و رسانه‌ها، دایم مساله تحریم را بزرگ می‌کنند؛ برخی‌ها هم با آنها همراهی می‌کنند/ تحریم‌ها از قبل هم بود.

 * ممکن است البته مشکلاتی به وجود آید/ برخی بی‌تدبیری‌ها هم مشکلات را افزایش می‌دهد/ اما اینها چیزی نیست که ملت نتواند از آن عبور کند.

 * مسئولان البته وظیفه دارند/ هوشیاری مردم نقش دارد/ عده‌ای آمدند با نام بازاری در تهران اغتشاش کنند، بازاری‌ها فورا آمدند و بیانیه دادند/ این باارزش است.

 * علاج اصلی کشور، تقویت تولید ملی است.

www.tolideiran.ir/?q=node/1853

X