معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 405754
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
سيستم بانكي از توليدكنندگان داخلي حمايت كند

 

عضو جامعه مدرسين حوزه علميه قم خواستار همكاري بيشتر سيستم بانكي كشور با توليدكنندگان و اعطاي تسهيلات لازم به آنان شد.
 
آيت‌الله سيد هاشم حسيني بوشهري عضو جامعه مدرسين حوزه علميه قم روز سه شنبه در ديدار با مديران مؤسسه مالي اعتباري مهر استان قم، با اشاره به اهميت و حساسيت مساله بانكداري در نظام اسلامي، ابرازداشت: انقلاب اسلامي به رهبري امام راحل سبب رواج بانكداري اسلامي در كشور شد.
 
وي افزود: نخستين مساله در مساله بانكداري حركت بر اساس موازين اسلام است و متصديان بانكي همواره بايد بر اين اصل نظارت داشته باشند.

سیستم بانکی از تولیدکنندگان داخلی حمایت کند

 

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم خواستار همکاری بیشتر سیستم بانکی کشور با تولیدکنندگان و اعطای تسهیلات لازم به آنان شد.
 

آیت‌الله سید هاشم حسینی بوشهری عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم روز سه شنبه در دیدار با مدیران مؤسسه مالی اعتباری مهر استان قم، با اشاره به اهمیت و حساسیت مساله بانکداری در نظام اسلامی، ابرازداشت: انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل سبب رواج بانکداری اسلامی در کشور شد.
 
وی افزود: نخستین مساله در مساله بانکداری حرکت بر اساس موازین اسلام است و متصدیان بانکی همواره باید بر این اصل نظارت داشته باشند.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه بانکداری باید به دور از ربا باشد، اظهار داشت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی مسؤولان تلاش بسیاری کردند تا ربا از سیستم بانکداری کشور حذف شود.

وی با تاکید بر اینکه نباید در امور بانکداری از مبانی و تعالیم دین مبین اسلام فاصله گرفت، خواستار تشکیل اتاق فکر ویژه مدیران بانک‌ ها شد.

آیت الله حسینی بوشهری با بیان اینکه بانک ها و مؤسسات مالی می توانند با بکارگیری سرمایه های مردمی در حل مشکلات بکوشند، یادآورشد: در آموزه های اسلام رفع مشکل مردم اهمیت و ارزش خاصی دارد و متصدیان و کارکنان بانک ها و مؤسسات باید این مساله را مدنظر داشته و با مردم خوش برخورد باشند و مشکلات آنان را حل کنند.

وی با اشاره به نامگذاری سال جاری از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی، نقش بانک ها را در این راستا مهم ارزیابی کرد و ابراز داشت: بانک ها باید در این راستا همت لازم را داشته باشند و تسهیلات لازم را در اختیار تولیدکنندگان قرار دهند.

آیت الله حسینی بوشهری بیان داشت: به دلیل برخی از مسائل و نبود نقدینگی برخی از واحدهای تولیدی و کارخانجات دچار مشکل شده اند و شبکه بانکی کشور می تواند در حل این مشکل نقش اساسی را ایفا کند

www.jebhemottahed.ir/vdca.ynuk49ni05k14.html

چهارشنبه نوزدهم 7 1391 5:24 بعد از ظهر
X