معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 405658
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273

تداوم اخراج كارگران در سال توليد ملي

اگر دولت در راستاي حمايت از توليد اقدام نكند، مجلس راساً ورود مي‌كند

اقتصاد > توليد- همشهري آنلاين:
منتخب مجلس نهم از تداوم اخراج كارگران از برخي كارخانه‌ها به دليل كاهش ظرفيت توليد خبر داد و گفت: اگر دولت اقدامي در مسير عملي كردن شعار حمايت از توليد ملي نكند، مجلس راساً وارد عمل مي شود.

فارس نوشت: ارسلان فتحي‌پور منتخب مردم كليبر در مجلس نهم با اشاره به شعار امسال "توليد ملي، حمايت از كار و سرمايه ايراني" و برنامه‌هاي مجلس نهم در رابطه با ارتقاي توليدات داخلي، اظهار داشت: مجلس نهم با اقتضاي شعار امسال درصدد ارائه طرح‌هايي براي حمايت از توليد ملي است و در اين خصوص با وزارتخانه ها و بخش خصوصي جلساتي را برگزار خواهد كرد.

وي در خصوص مشكلات بخش توليد و راهكارهاي رفع موانع پيش‌روي آن، افزود: در صورتي كه دولت با توجه به مشكلات بخش توليد لوايح حمايتي ارائه نكند، قطعا مجلس نهم با هماهنگي اتحاديه‌ها، توليد‌كنندگان و بخش خصوصي در راستاي تحقق شعار امسال طرح‌هايي را آماده و تصويب خواهد كرد.


تداوم اخراج کارگران در سال تولید ملی

اگر دولت در راستای حمایت از تولید اقدام نکند، مجلس راساً ورود می‌کند

اقتصاد > تولید- همشهری آنلاین:
منتخب مجلس نهم از تداوم اخراج کارگران از برخی کارخانه‌ها به دلیل کاهش ظرفیت تولید خبر داد و گفت: اگر دولت اقدامی در مسیر عملی کردن شعار حمایت از تولید ملی نکند، مجلس راساً وارد عمل می شود.

فارس نوشت: ارسلان فتحی‌پور منتخب مردم کلیبر در مجلس نهم با اشاره به شعار امسال "تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی" و برنامه‌های مجلس نهم در رابطه با ارتقای تولیدات داخلی، اظهار داشت: مجلس نهم با اقتضای شعار امسال درصدد ارائه طرح‌هایی برای حمایت از تولید ملی است و در این خصوص با وزارتخانه ها و بخش خصوصی جلساتی را برگزار خواهد کرد.

وی در خصوص مشکلات بخش تولید و راهکارهای رفع موانع پیش‌روی آن، افزود: در صورتی که دولت با توجه به مشکلات بخش تولید لوایح حمایتی ارائه نکند، قطعا مجلس نهم با هماهنگی اتحادیه‌ها، تولید‌کنندگان و بخش خصوصی در راستای تحقق شعار امسال طرح‌هایی را آماده و تصویب خواهد کرد.

فتحی‌پور با اشاره به اینکه امیدواریم در سال جدید تحولات خوبی را در روند ارتقای بخش تولید شاهد باشیم، تصریح کرد: دولت با حمایت از بخش خصوصی و اصلاح ساختار نظام بانکی و اداری خود در روند ارتقای بخش تولید کمک کند.

منتخب مجلس نهم ادامه داد: با توجه به مشکلات ارزی و سیستم بانکی که تولید‌کنندگان را با مشکل مواجه کرده است. شاهد کاهش ظرفیت تولید برخی از کارخانجات هستیم که در همین راستا اقدام به تعدیل نیرو می‌کنند.

وی در رابطه با دیگر مشکلات که بخش تولید کشور با آن‌ها مواجه هستند، بیان کرد: دولت باید ضمن اصلاح وضعیت فعلی، خلاء‌های موجود در بخش تولید را مرتفع کند، به عبارت دیگر با ارائه امکانات لازم به بخش خصوصی و تولید موانع افزایش پتانسیل این بخش را مرتفع کند.

* تعامل و وحدت تنها راه پیشبرد اهداف قوا است

منتخب مردم کلیبر در مجلس نهم با اشاره به اینکه یک مجلس ولایت‌مدار باید فرمایشات مقام معظم رهبری را فصل‌الخطاب قرار دهد، تأکید کرد: در مجلس نهم باید تنش‌ها کنار گذاشته شده و تعامل و وحدت ایجاد شود، در غیر این صورت در حق نظام جفا کرده‌ایم.

وی ادامه داد: وقت‌کشی‌ها و مشاجرات به غیر از اینکه کاری از پیش نمی‌برند، چالش‌های زیادی را در راستای تحقق اهداف قوا و همچنین نظام و مردم به وجود می‌آورند.

فتحی‌پور همچنین با اشاره به اینکه باید از فرصت‌های موجود طوری استفاده کنیم تا مشکلات ارتقای بخش تولید، مرتفع شوند، بیان کرد: نباید اجازه دهیم تا اختلاف نظرها و سوءتفاهم‌ها تولید و اقتصاد کشور را تحت تأثیر منفی خود قرار دهد.

منتخب مجلس نهم در پایان سخنان خود با اشاره به اینکه اختلاف‌نظر‌ها همواره وجود دارند، تصریح کرد: باید با تعامل و همکاری با دولت به نتیجه برسیم به تعبیر دیگر از راه همکاری‌های دوجانبه اختلاف نظرها از بین بروند.

www.hamshahrionline.ir/details/172579

چهارشنبه نوزدهم 7 1391 5:53 بعد از ظهر
X