معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 406369
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273

باهنر:

دولت بايد روي ريل مجلس حركت كند؛ توليد ملي با مرده باد زنده باد درست نمي‌شود

ايران > قانونگذاري- همشهري آنلاين:
نائب رئيس مجلس شوراي اسلامي با تاكيد بر اينكه در مجلس هشتم تنها 40 تا 50 نفر فعال بودند، اظهار داشت: برخي از نامزدهاي حوزه انتخابيه تهران كه در ليست‌هاي مختلف حضور دارند به درد مجلس نمي‌خورند.

مهر نوشت: محمدرضا باهنر سه شنبه شب در همايش سازوكارهاي شايسته گزيني در مجلس نهم كه توسط جمعيت شاهدان ميهن اسلامي و كانون پايداري در سالن سيدالشهدا درتهران برگزار شد با بيان اينكه انتخابات مجلس نهم باشكوه برگزار شد و پيروز اين ميدان مردم و مقام معظم رهبري هستند گفت: افرادي كه براي مجلس نهم انتخاب شده اند اگر قوي تر از مجلس هشتمي ها نباشند ضعيف تر نيستند.

وي افزود:  نمايندگان شهر تهران در مجلس از اهميت بسياري برخوردارند با وجود آنكه تنها سي نماينده دارند اما حوزه نفوذي مجلس در دست نمايندگان تهران است اينكه بگوييم ششدنگ مجلس در دست نمايندگان شهر تهران است اغراق است اما به جرئت مي توان گفت حداقل سه دنگ مجلس در دست نمايندگان شهر تهران است و آنها در انتخاب روساي كميسيونها، اعضاي هيئت رئيسه نقش دارند.


باهنر:

دولت باید روی ریل مجلس حرکت کند؛ تولید ملی با مرده باد زنده باد درست نمی‌شود

ایران > قانونگذاری- همشهری آنلاین:
نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در مجلس هشتم تنها 40 تا 50 نفر فعال بودند، اظهار داشت: برخی از نامزدهای حوزه انتخابیه تهران که در لیست‌های مختلف حضور دارند به درد مجلس نمی‌خورند.

مهر نوشت: محمدرضا باهنر سه شنبه شب در همایش سازوکارهای شایسته گزینی در مجلس نهم که توسط جمعیت شاهدان میهن اسلامی و کانون پایداری در سالن سیدالشهدا درتهران برگزار شد با بیان اینکه انتخابات مجلس نهم باشکوه برگزار شد و پیروز این میدان مردم و مقام معظم رهبری هستند گفت: افرادی که برای مجلس نهم انتخاب شده اند اگر قوی تر از مجلس هشتمی ها نباشند ضعیف تر نیستند.

وی افزود:  نمایندگان شهر تهران در مجلس از اهمیت بسیاری برخوردارند با وجود آنکه تنها سی نماینده دارند اما حوزه نفوذی مجلس در دست نمایندگان تهران است اینکه بگوییم ششدنگ مجلس در دست نمایندگان شهر تهران است اغراق است اما به جرئت می توان گفت حداقل سه دنگ مجلس در دست نمایندگان شهر تهران است و آنها در انتخاب روسای کمیسیونها، اعضای هیئت رئیسه نقش دارند.

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: برداشت امام (ره) از قانون اساسی این بوده که مجلس در راس امور است،  مقام معظم رهبری نیز فرموده‌اند که مجلس نقشه راه کشور را تهیه است و دولت باید در این نقشه حرکت کند و سوزن‌بانی کار به عهده مجلس باشد. اگر می‌خواهیم مجلسی قوی، مقتدر، فعال و حکیم داشته باشیم باید در انتخابات شرکت کنیم.

باهنر خاطرنشان کرد: کسانی که در لیست جبهه متحد قرار دارند چهره های شاخص و کارامد و دلسوز هستند و به طور حتم در مجلس نهم مثمرثمر خواهند بود چرا که من در میان آنها فرد چشم ناپاک و ضد ولایت فقیه سراغ ندارم.

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین با اشاره به سال تولید ملی گفت: شعار تولید ملی به دلیل این که رهنمود و فرمایش مقام معظم رهبری است از لحاظ شرعی لازم‌الاتباع است و دیگر آنکه رهبرمعظم انقلاب مسئول تعیین سیاست‌های کلی نظام هستند بنابراین همه دستگاه‌ها مکلفند که از لحاظ حقوقی آن را اجرا کنند. دلیل سوم این است که این شعار یکی از کارشناسی‌ترین و دقیق ترین شعارهای سال بود که باید اجرا شود.  

وی ادامه داد: معتقدم تولید ملی با مرده باد زنده باد به حرکت نمی افتد بلکه نیازمند حکمت، عقل ، علم و یک وجدان عدالتخواه است که تنها به دنبال منافع شخصی نباشد و منافع کلی نظام جمهوری اسلامی را در نظر بگیرد.  

باهنر تاکید کرد: دولت در اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها قانون چشمگیری داشت اما متاسفانه در وسط راه با چالش‍‌های متعددی روبرو شد که امیدواریم این موضوع حل شود و فاز دوم با موفقیت اجرا شود. 

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در مجلس هشتم تنها 40 تا 50 نفر فعال بودند ، اظهار داشت: برخی از نامزدهای حوزه انتخابیه تهران که در لیست های مختلف حضور دارند به درد مجلس نمی خورند.

چهارشنبه نوزدهم 7 1391 5:55 بعد از ظهر
X