معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 405767
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273

توليد نيوز:اعضاي هيأت وزيران پس از تشكيل جلسه‌اي ويژه در بجنورد، ظهر امروز به حضور حضرت آيت‌الله العظمي خامنه‌اي رسيدند و گزارشي از مصوبات خود براي حل مشكلات مردم استان و شتاب‌بخشي به روند پيشرفت خراسان شمالي ارائه كردند.

 به گزارش پايگاه اطلاع‌رساني دفتر مقام معظم رهبري، حضرت آيت الله خامنه اي در اين ديدار، خدمت به ملت قدرشناس ايران از جمله مردم مؤمن، خونگرم، انقلابي، باصفا و خوشفكر استان خراسان شمالي را توفيقي الهي دانستند و تأكيد كردند: خدمتگزاري به اين مردم شايسته و بزرگوار، بايد تا سرحد امكان، با كيفيت‌تر و پرحجم‌تر شود.
ايشان مصوبات دولت را براي بهبود وضع خراسان شمالي، «خوب و جامع» دانستند و افزودند: همه اين مصوبات بايد با پيگيري مستمر و جدي استاندار و اهتمام ويژه مسئولان ملي تحقق يابد و مردم آثار آنها را در زندگي خود احساس كنند.
رهبر انقلاب، استمرار سياستها و ثبات مديريتهاي استان را براي تحقق مصوبات هيأت دولت بمنظور بهبود اوضاع خراسان شمالي ضروري خواندند و افزودند: اين مصوبات خوب را با توجه به عواملي نظير امكانات، منابع، نيروي انساني، زودبازده بودن و گستردگي تأثير آنها بر زندگي مردم، اولويت بندي كنيد.
ايشان به استناد گزارشهاي مستند و كارشناسي شده سه سرفصل را در اولويت مسائل استان برشمردند: كشاورزي، گردشگري و رسيدگي به كارخانه‌ها و صنايع استان.
حضرت آيت الله خامنه اي سكونت نيمي از مردم خراسان شمالي در روستاها، زمين مستعد، محصولات متنوع و ممتاز و آب و هواي مساعد را از جمله دلايل اولويت كشاورزي در اين استان دانستند و خاطرنشان كردند: رونق كشاورزي منطقه، اشتغال زايي گسترده، افزايش درآمد مردم و دستگاههاي استان و حل مشكلات اجتماعي ناشي از بيكاري را به همراه خواهد آورد.


تولید نیوز:اعضای هیأت وزیران پس از تشکیل جلسه‌ای ویژه در بجنورد، ظهر امروز به حضور حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رسیدند و گزارشی از مصوبات خود برای حل مشکلات مردم استان و شتاب‌بخشی به روند پیشرفت خراسان شمالی ارائه کردند.

 به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه ای در این دیدار، خدمت به ملت قدرشناس ایران از جمله مردم مؤمن، خونگرم، انقلابی، باصفا و خوشفکر استان خراسان شمالی را توفیقی الهی دانستند و تأکید کردند: خدمتگزاری به این مردم شایسته و بزرگوار، باید تا سرحد امکان، با کیفیت‌تر و پرحجم‌تر شود.
ایشان مصوبات دولت را برای بهبود وضع خراسان شمالی، «خوب و جامع» دانستند و افزودند: همه این مصوبات باید با پیگیری مستمر و جدی استاندار و اهتمام ویژه مسئولان ملی تحقق یابد و مردم آثار آنها را در زندگی خود احساس کنند.
رهبر انقلاب، استمرار سیاستها و ثبات مدیریتهای استان را برای تحقق مصوبات هیأت دولت بمنظور بهبود اوضاع خراسان شمالی ضروری خواندند و افزودند: این مصوبات خوب را با توجه به عواملی نظیر امکانات، منابع، نیروی انسانی، زودبازده بودن و گستردگی تأثیر آنها بر زندگی مردم، اولویت بندی کنید.
ایشان به استناد گزارشهای مستند و کارشناسی شده سه سرفصل را در اولویت مسائل استان برشمردند: کشاورزی، گردشگری و رسیدگی به کارخانه‌ها و صنایع استان.
حضرت آیت الله خامنه ای سکونت نیمی از مردم خراسان شمالی در روستاها، زمین مستعد، محصولات متنوع و ممتاز و آب و هوای مساعد را از جمله دلایل اولویت کشاورزی در این استان دانستند و خاطرنشان کردند: رونق کشاورزی منطقه، اشتغال زایی گسترده، افزایش درآمد مردم و دستگاههای استان و حل مشکلات اجتماعی ناشی از بیکاری را به همراه خواهد آورد.

رهبر انقلاب در همین زمینه، صنعتی شدن و مدرن سازی، یکپارچگی زمینهای کشاورزی و ایجاد صنایع تبدیلی و سردخانه را از جمله عوامل پررونق شدن کشاورزی استان برشمردند.

ایشان همچنین با اشاره به اینکه استان خراسان شمالی بطور طبیعی بر سر راه میلیونها زائر امام هشتم قرار دارد افزودند: با توجه به این مزیت و با تکیه بر جاذبه های گردشگری استان، گردشگری می تواند در اولویت بعدی مسائل استان قرار گیرد.
حضرت آیت الله خامنه ای به مسئولان توصیه کردند: با اولویت دادن به گردشگری منطقه و برنامه ریزی برای بازدید حداقل بخشی از زوار امام هشتم از جاذبه های مهم گردشگری استان، به بهبود اوضاع عمومی خراسان شمالی همت گمارید.
رهبر انقلاب رسیدگی کامل به مسائل کارخانه های مهم استان از جمله کارخانه فولاد، لوله سازی و طرح نیمه تمام نیروگاه سیکل ترکیبی را اولویت سوم مسائل خراسان شمالی دانستند.
ایشان در همین زمینه از تلاش دولت برای به بهره برداری رساندن پروژه های نیمه تمام «موسوم به مهر ماندگار» قدردانی و خاطرنشان کردند در سال آخر خدمت دولت، امکانات و انرژی موجود، منطقاً باید صرف پروژه های نیمه تمام شود.
حضرت آیت الله خامنه ای با تشکر مجدد از محبت عمیق و بی پایان مردم استان افزودند: ابراز مهر و محبت مردم، اساساً ناشی از دلدادگی قلبی آنان به اسلام و انقلاب است البته انتظارات معقولی نیز وجود دارد که باید با «برنامه ریزی و همت و تلاش»، به آنها پاسخ شایسته داد.
در ابتدای این جلسه، آقای رحیمی معاون اول رئیس جمهور در گزارشی از وضع استان و مصوبات جلسه صبح امروز هیأت دولت گفت: در بخش های زیربنایی، فرهنگی و ورزشی، مناطق محروم و روستایی، تولیدی، اقتصادی، کشاورزی و تسهیلات بانکی تصمیمات مهمی اتخاذ شده است.
معاون اول رئیس جمهور اعلام کرد: جلسه هیأت دولت، مصوبات مختلفی برای رشد و شکوفایی و حل مشکلات استان خراسان شمالی دربر داشت و در مجموع 3800 میلیارد تومان اعتبارات و تسهیلات برای تحقق این مصوبات تخصیص یافت.
به گفته آقای رحیمی هیأت دولت همچنین هزار میلیارد تومان برای اتمام طرح‌های نیمه تمام استان اختصاص داده است.
 
  تاریخ نوشتار : 1391/7/26
X