معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 405701
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273

توليد نيوز:مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان خراسان شمالي گفت: تحقق اقتصاد مقاومتي با توجه به رهنمود رهبر معظم انقلاب در جمع بسيجيان استان خراسان شمالي نيازمند توجه به خريد توليدات داخلي است.

بجنورد بنفشه يزداني خبرنگار توليدنيوز:

محمدرضا باقري افزود : براي رسيدن به اين جايگاه بايد توليدات داخلي ما نيز از لحاظ كمي و كيفي مورد توجه بازار رقابت داخلي و خارجي قرار بگيرد و كالاهايي توليد شود كه مطابق با سليقه خريدار و مصرف كننده باشد.
وي افزود: با اين نگاه جامعي كه رهبر معظم انقلاب اسلامي به بخش توليد ملي با بيان اقتصاد مقاومتي داشته ، تحريم اقتصادي دشمنان بر كشورمان تا حد زيادي بي تاثير خواهد شد.
مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان خراسان شمالي گفت: بايد تشكل هايي از سوي دولت و كارآفرينان براي تحقق اقتصاد مقاومتي در سطح عالي وزارتخانه ها و سازمان هاي تابعه در استان شكل گردد و ظرفيت هاي توليدي در استان ها مطابق با نيازهاي كشور شناسايي شود.
باقري اقتصاد مقاومتي مطرح شده از سوي مقام معظم رهبري را همان حمايت از توليد ملي و كار و سرمايه ايراني دانست كه سال جاري از سوي معظم له به اين نام مزين شده است.
وي گفت: با نامگذاري سال حمايت از توليد ملي و كار و سرمايه انساني از سوي رهبري در ابتداي سال 91 ستادي در شركت شهرك هاي صنعتي استان تشكيل شده و راهبرد اصلي اين سال براي كارآفرينان و كارفرمايان استان مشخص شده است.


تولید نیوز:مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان شمالی گفت: تحقق اقتصاد مقاومتی با توجه به رهنمود رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان استان خراسان شمالی نیازمند توجه به خرید تولیدات داخلی است.

بجنورد بنفشه یزدانی خبرنگار تولیدنیوز:
محمدرضا باقری افزود : برای رسیدن به این جایگاه باید تولیدات داخلی ما نیز از لحاظ کمی و کیفی مورد توجه بازار رقابت داخلی و خارجی قرار بگیرد و کالاهایی تولید شود که مطابق با سلیقه خریدار و مصرف کننده باشد.
وی افزود: با این نگاه جامعی که رهبر معظم انقلاب اسلامی به بخش تولید ملی با بیان اقتصاد مقاومتی داشته ، تحریم اقتصادی دشمنان بر کشورمان تا حد زیادی بی تاثیر خواهد شد.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان شمالی گفت: باید تشکل هایی از سوی دولت و کارآفرینان برای تحقق اقتصاد مقاومتی در سطح عالی وزارتخانه ها و سازمان های تابعه در استان شکل گردد و ظرفیت های تولیدی در استان ها مطابق با نیازهای کشور شناسایی شود.
باقری اقتصاد مقاومتی مطرح شده از سوی مقام معظم رهبری را همان حمایت از تولید ملی و کار و سرمایه ایرانی دانست که سال جاری از سوی معظم له به این نام مزین شده است.
وی گفت: با نامگذاری سال حمایت از تولید ملی و کار و سرمایه انسانی از سوی رهبری در ابتدای سال 91 ستادی در شرکت شهرک های صنعتی استان تشکیل شده و راهبرد اصلی این سال برای کارآفرینان و کارفرمایان استان مشخص شده است.
وی افزود: برای تحقق کامل این کار باید بخش های اقتصادی دیگری به خصوص عوامل بازار نیز وارد عرصه شده و تولیدات داخلی را خریداری و عرضه کنند.
رئیس هیات مدیره شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان شمالی گفت: رهبر انقلاب با توجه به توطئه دشمنان نظام و  تحریم همه جانبه آنها برای به زانو در آوردن مردم بحث حمایت از تولید ملی را در ابتدای سال و پس از آن اقتصاد مقاومتی را برای بی تاثیری این تحریم ها مطرح کرد.
باقری بار دیگر تاکید کرد در شرکت شهرک های صنعتی استان تمام مقدمات برای تحقق اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید و کار و سرمایه ایرانی فراهم شده و باید سایر نهاد های مسول به خصوص بانک ها نیز در این بخش به حمایت از تولید وارد کار شوند.
 
  تاریخ نوشتار : 1391/7/26
جمعه بیست و هشتم 7 1391 11:18 بعد از ظهر
X