معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 405677
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273

توليد نيوز:نشست بررسي مشكلات مربوط به توليد و بازرگاني محصولات كشاورزي به ويژه در بخش دانه­هاي روغني، هفته گذشته در اتاق بازرگاني گرگان برگزار شد.

 در اين نشست كه با حضور حسن ­زاده معاون توسعه تجارت خارجي سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان،‌ حاجيلري رييس اداره پنبه و دانه­ هاي روغني سازمان جهادكشاورزي استان و جمعي از بازرگانان، فعالان اقتصادي و توليدكنندگان برگزار شد، يوسفي رييس كميسيون كشاورزي اتاق بازرگاني گرگان، ضمن تحليل و ارزيابي وضعيت توليد و بازرگاني دانه­ هاي روغني استان، شناسايي و انتقال مشكلات به مسئولين را مهم­ترين هدف اين جلسه عنوان كرد.
رييس كميسيون كشاورزي اتاق گرگان در ادامه افزود: با اعلام به موقع مسائل به مسئولين بالادستي، اميد است راه­ حل­ هاي مناسب جهت رفع مشكلات، افزايش توليد و رونق اين بخش به كار گرفته شود.
در ادامه اين نشست، حاجيلري مسئول اداره پنبه و دانه­هاي روغني سازمان جهاد كشاورزي استان با ارائه گزارشي از وضعيت توليد دانه­هاي روغني در كشور، استان گلستان را اولين استان توليدكننده در دانه­هاي روغني (از نظر سطح زير كشت) صنايع تبديلي،‌ فرآوري و نگهداري معرفي كرد و افزود:
باتوجه به ورود كلزا به چرخه كشت استان و استقبال كشاورزان، در صورت حل مسائل و مشكلات قادر به توليد 500.000 تن دانه­ هاي روغني در استان هستيم.
نشست بررسي مشكلات كشت و توليد دانه ­هاي روغني با بررسي مشكلات فرارو و توسط هريك از حاضران ادامه يافت.


تولید نیوز:نشست بررسی مشکلات مربوط به تولید و بازرگانی محصولات کشاورزی به ویژه در بخش دانه­های روغنی، هفته گذشته در اتاق بازرگانی گرگان برگزار شد.

 در این نشست که با حضور حسن ­زاده معاون توسعه تجارت خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان،‌ حاجیلری رییس اداره پنبه و دانه­ های روغنی سازمان جهادکشاورزی استان و جمعی از بازرگانان، فعالان اقتصادی و تولیدکنندگان برگزار شد، یوسفی رییس کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی گرگان، ضمن تحلیل و ارزیابی وضعیت تولید و بازرگانی دانه­ های روغنی استان، شناسایی و انتقال مشکلات به مسئولین را مهم­ترین هدف این جلسه عنوان کرد.
رییس کمیسیون کشاورزی اتاق گرگان در ادامه افزود: با اعلام به موقع مسائل به مسئولین بالادستی، امید است راه­ حل­ های مناسب جهت رفع مشکلات، افزایش تولید و رونق این بخش به کار گرفته شود.
در ادامه این نشست، حاجیلری مسئول اداره پنبه و دانه­های روغنی سازمان جهاد کشاورزی استان با ارائه گزارشی از وضعیت تولید دانه­های روغنی در کشور، استان گلستان را اولین استان تولیدکننده در دانه­های روغنی (از نظر سطح زیر کشت) صنایع تبدیلی،‌ فرآوری و نگهداری معرفی کرد و افزود:
باتوجه به ورود کلزا به چرخه کشت استان و استقبال کشاورزان، در صورت حل مسائل و مشکلات قادر به تولید 500.000 تن دانه­ های روغنی در استان هستیم.
نشست بررسی مشکلات کشت و تولید دانه ­های روغنی با بررسی مشکلات فرارو و توسط هریک از حاضران ادامه یافت.
در این بخش حاضران به مشکلاتی نظیر کمبود و گرانی نهاده­های تولید، استهلاک و هزینه­های بالای چاه­های کشاورزی، کیفیت نامناسب بذر و فقدان بذرهای هیبرید و پرمحصول، عدم پرداخت به موقع مطالبات کشاورزان، عدم برابری نرخ سود تسهیلات بخش کشاورزی باسایر نقاط دنیا و... پرداخته، در مورد آنها بحث و تبادل نظر صورت گرفت.  
 
  تاریخ نوشتار : 1391/7/26
جمعه بیست و هشتم 7 1391 11:21 بعد از ظهر
X