معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 405748
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
 
توليد شلوار لي با مواد بازيافتي
توليد ايراني: نوعي شلوار جين جديد با 20 درصد بطري‌هاي پلاستيكي و توليد شده در داخل كشور،‌ در آينده نزديك به بازار عرضه مي شود.

به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني توليد ايراني، طراحان لباس نوعي شلوارجين را طراحي كرده‌اند كه حداقل 20 درصد از پلاستيك هاي بازيافتي بطري و ظرفهاي غذا در آن استفاده شده است.


 
تولید شلوار لی با مواد بازیافتی
تولید ایرانی: نوعی شلوار جین جدید با 20 درصد بطری‌های پلاستیکی و تولید شده در داخل کشور،‌ در آینده نزدیک به بازار عرضه می شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی تولید ایرانی، طراحان لباس نوعی شلوارجین را طراحی کرده‌اند که حداقل 20 درصد از پلاستیک های بازیافتی بطری و ظرفهای غذا در آن استفاده شده است.

طراحان اظهار کردند: بخش بازیافت پلی اتیلن ترفتالات (PET) مواد پلاستیکی، بطری‌های قهوه ای، سبز و روشن نوشیدنی و همچنین ظرف‌های پلاستیکی غذا در حال فعالیت است. این مواد با توجه به رنگ طبقه بندی و پس از آن به الیاف پلی استر تبدیل می‌شوند به طوری که می تواند قبل از بافته شدن با نخ کتان با الیاف کتان مخلوط شود.

از آنجا که رنگ پلاستیک در فرآیند بازیافت باقی می ماند رنگ کردن طول می‌کشد و یک ته رنگ در آنها می‌ماند که این کارخانه با توجه به رنگ آن‌ها در لباسهای خاص به عنوان مدل از آن استفاده می‌کند.

این شرکت مدعی است که به طور متوسط 8 بطری در اندازه 340-566 گرم است در بافت یک شلوار جین استفاده می‌شود.

www.tolideiran.ir/?q=node/1944

يکشنبه جهاردهم 8 1391 11:14 بعد از ظهر
X