معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 405641
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
 
قاضي‌پور با تشريح روند طرح تحقيق و تفحص از خودروسازان، انتقاد كرد:
تخلف خودروسازان در قيمت‌گذاري خودرو
توليد ايراني: عضو كميسيون صنايع و معادن مجلس نهم با انتقاد از تخلف خودروسازان در قيمت‌گذاري خودرو گفت: افزايش قيمت خودرو با مجوز شوراي رقابت انجام مي‌شود از اين رو افزايش يك جانبه قيمت از سوي خودروسازان تخلف آشكار به شمار مي‌رود.

نادر قاضي‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار پايگاه اطلاع‌رساني توليد ايراني تصريح كرد: موضوع تحقيق و تفحص از شركت‌هاي خودروسازي در كميسيون صنايع و معادن تصويب شده است و پس از نهايي شدن در صحن علني مجلس و انتخاب اعضاي هيئت‌ تحقيق و تفحص، اين طرح اجرايي مي‌شود.


قاضی‌پور با تشریح روند طرح تحقیق و تفحص از خودروسازان، انتقاد کرد:
تخلف خودروسازان در قیمت‌گذاری خودرو
تولید ایرانی: عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس نهم با انتقاد از تخلف خودروسازان در قیمت‌گذاری خودرو گفت: افزایش قیمت خودرو با مجوز شورای رقابت انجام می‌شود از این رو افزایش یک جانبه قیمت از سوی خودروسازان تخلف آشکار به شمار می‌رود.

نادر قاضی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی تولید ایرانی تصریح کرد: موضوع تحقیق و تفحص از شرکت‌های خودروسازی در کمیسیون صنایع و معادن تصویب شده است و پس از نهایی شدن در صحن علنی مجلس و انتخاب اعضای هیئت‌ تحقیق و تفحص، این طرح اجرایی می‌شود.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی افزود: با اجرای طرح تحقیق و تفحص ضمن ارزیابی نقاط ضعف و قوت قوانین و اصلاح نقص‌های آن، از بروز تخلف‌های دیگر جلوگیری و با متخلفان برخورد می‌شود.

به گفته قاضی‌پور، شورای رقابت قیمت خودرو  را بر اساس مدارک ارزیابی و تعیین می‌کند، از این رو افزایش قیمت از سوی تولیدنندگان تخلف به شمار می‌رود.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس نهم با بیان اینکه روند تحقیق و تفحص‌ها از شرکت‌های خودروسازی تاکنون مثبت بوده است، تصریح کرد: این روند باید ادامه یابد، زیرا باعث می‌شود تا تولیدکنندگان توجه بیشتری به کیفیت محصولاتشان داشته باشند.

پایان پیام/

www.tolideiran.ir/?q=node/2064

 

دوشنبه ششم 9 1391 11:20 بعد از ظهر
X