معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 406472
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273

توليدكنندگان هيچ نقشي در تعيين قيمت ها ندارند مشاور اتاق بازرگاني و صنايع و معادن تهران گفت: توليدكنندگان هيچ نقشي در تعيين قيمت ها ندارند و اين امر منجر به افزايش قيمت ها شده است.

به گزارش خبرگزاري  ايرنا، 'علي اكبر صابري' در نشست 'هم انديشي راهكارهاي كاهش قيمت تمام شده در توليد'، اظهار داشت: كنترل قيمت ها باعث شده تا توليدكننده هيچ نقشي در تعيين قيمت ها نداشته باشد كه اين امر توجيه درستي نداشته و نه تنها كار مثبتي از اين طريق صورت نگرفته، بلكه موجب افزايش قيمت ها نيز شده است.
وي افزود: بايد راهكار مناسبي انديشيده شود تا با بهره گيري از آن بتوان بهره وري را عملياتي و به كاهش هزينه ها كمك كرد.
صابري تغيير كيفي را مقدمه بهره وري ذكر كرد و گفت: ايجاد فرماندهي مرتبط با فعاليت هاي بهره وري و وحدت در اين امر از نكات حائز اهميتي است كه بايد مورد توجه قرار گيرد.


وی کیفیت را از جمله مباحث حائز اهمیت در ایجاد بهره وری عنوان کرد و ادامه داد: نیروهای انسانی نیز نقش اساسی در این حوزه ایفا می کنند، بنا بر این ضروری است تا از آموزش های لازم در این خصوص برخوردار شوند.
مشاور اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران گفت: علاوه بر آموزش، آزادی عمل را نیز در این حوزه باید مورد توجه قرار داد.
وی با تاکید بر نقش نیروی انسانی افزود: قوانین زیادی وجود دارند که در مرحله اجرا با مشکل مواجه می شوند و دلیل آن نیز عدم آموزش نیروهای مورد نیاز است.
وی همچنین ارائه آمار و اطلاعات درست به مردم برای دستیابی به راهکارهای مناسب در این زمینه را ضروری دانست.

 

  منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت - 
پنج شنبه پنجم 5 1391 3:15 بعد از ظهر
X