معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 406398
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273

خبر خوش براي تهراني‌ها/كاهش قيمت مرغ به 5500 تومان از هفته آينده معاون سازمان بازرسي و نظارت وزارت صنعت، معدن و تجارت از كاهش قيمت مرغ در استان تهران طي هفته آينده خبر داد و گفت: قيمت مرغ آزاد در استان تهران به 5500 تومان مي‌رسد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، سيد عليرضا موسوي مجد با اشاره به اينكه طي هفته گذشته و در جريان بازرسي‌هاي انجام شده با بيش از 2000 واحد صنفي متخلف برخورد شد، افزود: پرونده‌هاي مربوط به گزارش بازرسي به تعزيرات حكومتي ارسال شده است.
وي با بيان اينكه برابر برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده روزانه از 10 هزار واحد صنفي فروش مرغ در سطح استان تهران بازرسي خواهد شد، اظهار كرد: با متخلفان به طور جدي برخورد خواهد شد.


او با بیان اینکه سامانه تلفنی 124 آماده دریافت شکایات مردمی در این خصوص است، افزود: بازرسان در کوتاه‌ترین زمان ممکن به محل اعزام شده و به تخلفات رسیدگی می‌کنند.
معاون سازمان بازرسی و نظارت وزارت صنعت، معدن و تجارت در حاشیه ستاد تنظیم بازار استان تهران ابراز امیدواری کرد که با سازماندهی صورت گرفته توسط این وزارتخانه و سرکشی‌های مداوم به واحدهای صنفی از هفته آینده شاهد کاهش قیمت مرغ در استان تهران و سپس در سراسر کشور باشیم.
وی تاکید کرد: اگر بحث واردات و هماهنگی‌های لازم صورت گیرد، قیمت مرغ در بازار آزاد به نرخ واقعی خود یعنی 5005 تومان خواهد رسید.

  منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت - 
پنج شنبه پنجم 5 1391 3:21 بعد از ظهر
X