معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 406477
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
رئيس مجلس گفت: ستاد رفع مشكلات اقتصادي فعاليت خود را با حضور دولت، مجلس و قوه قضاييه آغاز كرده است.

به گزارش مشرق به نقل از فارس، علي لاريجاني رئيس مجلس شوراي اسلامي پس از نشست غيرعلني امروز (چهارشنبه) پارلمان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در اين جلسه پيشنهاد تشكيل ستادي براي رفع مشكلات اقتصادي مطرح شد.

 

وي افزود: اين ستاد به صورت غيرمصوب، اكنون فعاليت خود را آغاز كرده و با حضور دولت، مجلس و قوه قضاييه در حال كار است و اگر بخواهد چارچوبي براي اصلاح بودجه و ساير امور اقتصادي داشته باشد، بايد حتماً نقش قانوني خود را پيدا كند.

 

رئيس مجلس بر همين اساس يادآور شد: در اين جلسه طولاني پنج ساعته، موضوعات حساسي كه اكنون با آن مواجهيم مانند گندم، مرغ، وضعيت صنعت و شرايط كشاورزان و دامداران، با حضور مسئولان دولتي مطرح شد و درباره اين مسائل به صورت مبسوط صحبت كرديم.

 

وي ادامه داد: در اين نشست، يك گفت‌وگوي جدي خوب صورت گرفت و نقاط قوت و ضعف كارها مشهود شد.


علی لاریجانی در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: در این جلسه، درباره برخی اقداماتی که کشورهای زورگو انجام می‌دهند به جمع‌بندی‌هایی برای اینکه در مسیر اقتصاد مقاومتی قرار گیریم و مشخص شود که دستگاه‌ها چه نوع همکاری‌های نزدیکی می‌توانند با هم انجام دهند، رسیدیم.

 

وی با بیان اینکه زمان آن نیست که قوا مشکلات را به گردن یکدیگر بیندازند، متذکر شد: مهم این است که اجازه ندهیم به مردم فشار بیاید، باید با هم‌اندیشی از این مرحله عبور کنیم.

 

وی در خاتمه خاطرنشان کرد: هفته آینده هم در نشست مشترک مجلس و دولت، این موضوع را مطرح می‌کنیم و از گردنه‌ای که برخی فکر می‌کنند برای ملت ایران طراحی می‌کنند با تدبیر، همفکری و پشتیبانی قوای مختلف، عبور خواهیم کرد.

 

 

پنج شنبه پنجم 5 1391 11:2 بعد از ظهر
X