معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 405538
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273

توليدكنندگان هيچ نقشي در تعيين قيمت ها ندارند مشاور اتاق بازرگاني و صنايع و معادن تهران گفت: توليدكنندگان هيچ نقشي در تعيين قيمت ها ندارند و اين امر منجر به افزايش قيمت ها شده است.

به گزارش خبرگزاري  ايرنا، 'علي اكبر صابري' در نشست 'هم انديشي راهكارهاي كاهش قيمت تمام شده در توليد'، اظهار داشت: كنترل قيمت ها باعث شده تا توليدكننده هيچ نقشي در تعيين قيمت ها نداشته باشد كه اين امر توجيه درستي نداشته و نه تنها كار مثبتي از اين طريق صورت نگرفته، بلكه موجب افزايش قيمت ها نيز شده است.
وي افزود: بايد راهكار مناسبي انديشيده شود تا با بهره گيري از آن بتوان بهره وري را عملياتي و به كاهش هزينه ها كمك كرد.
صابري تغيير كيفي را مقدمه بهره وري ذكر كرد و گفت: ايجاد فرماندهي مرتبط با فعاليت هاي بهره وري و وحدت در اين امر از نكات حائز اهميتي است كه بايد مورد توجه قرار گيرد.

پنج شنبه پنجم 5 1391 3:15 بعد از ظهر

بيش از يك هزار واحد صنعت و معدن در همدان فعال است رييس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان گفت: يك هزار و 485 فقره پروانه بهره برداري در بخش صنعت و معدن اين استان فعال است. به گزارش پايگاه اطلاع رساني وزارت صنعت ،معدن و تجارت به نقل از روابط عمومي سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان همدان ، محمد مهدي

پنج شنبه پنجم 5 1391 3:12 بعد از ظهر
فارس: دبيرتشكيلات دفتر تحكيم وحدت از راه‌اندازي كميته "حمايت از توليد ملي" در اين اتحاديه دانشجويي خبرداد.

مهدي اميريان دبيرتشكيلات دفتر تحكيم وحدت از راه‌اندازي كميته "حمايت از توليد ملي" در اين اتحاديه دانشجويي خبرداد.

 

خبرگزاري فارس: راه‌اندازي كميته "حمايت از توليد ملي" در دفتر تحكيم وحدت

 

وي با اشاره به نامگذاري سال ۹۱ از سوي رهبر معظم انقلاب به نام "توليد ملي، حمايت از كار و سرمايه ايراني" گفت: دفتر تحكيم وحدت بعد از اين نامگذاري به دنبال راهكارهايي براي تحقق اين مهم رفت و خروجي اين تلاش‌ها تشكيل كميته "حمايت از توليد ملي" در اين اتحاديه دانشجويي بود.

اين فعال دانشجويي آموزش دانشجويان و آگاه‌سازي آنها در خصوص دلايل اهميت توليد ملي و تاكيد بر مصرف كالاهاي ايراني را ازجمله اولويت‌هاي اين كميته برشمرد و افزود: قرار است كلاس‌هاي آموزشي تشكيل شده و طي آن دلايل اهميت مصرف كالاهاي ايراني براي دانشجويان تبيين شود تا پس از آن دانشجويان اين مهم را براي آحاد جامعه تشريح و تبيين كنند.

يکشنبه اول 5 1391 11:29 بعد از ظهر

 هفتمين جشنواره توليدملي-افتخار ملي ،افتخاري ديگر براي شركت فرآورده هاي غذايي رضوي 
در هفتمين جشنواره توليد ملي - افتخار ملي ، شركت فرآورده هاي غذايي رضوي، جزو برترين شركتهاي فعال در بخش صنايع غذايي معرفي شد و تنديس اين جشنواره را دريافت كرد.

 در اين مراسم كه با حضور مهندس محرابيان، وزير صنايع و معادن ، دكتر حسيني وزير امور اقتصادي و داريي و همچنين وزير كار و امور اجتماعي و نمايندگان كميسيون صنايع و معادن برگزار شد، مدير عامل شركت لوح سپاس و تنديس برترين واحد توليد كننده  كمپوت و كنسرو  در زمينه صنايع غذايي كشور را از طرف  وزير محترم صنايع و معادن دريافت نمودند.

 مهندس محرابيان- وزير صنايع و معادن در اين مراسم گفت: دغدغه دولت مردان، حل مشكلات پيش پاي توليد كننده و صنعتگر ايراني است. ايشان تاكيد كردند : فضاي كسب وكار صنعتي هر روز رقابتي تر و فشرده تر مي شود و بايد صنعتگران با توليد كالاي اقتصادي و با كيفيت راه ورود به عرصه جهاني را تمرين كنند.
همچنين ، دبير اجرايي خانه صنعت و معدن ايران هدف از برگزاري اين همايش را توسعه فرهنگ توليد در كشور و مصرف كالاهاي داخلي اعلام كرده و حضور مقامات بلندپايه نظام در جشنواره هاي سال هاي گذشته را نشانگر توجه مقامات ارشد نظام به بخش توليد دانستند.ايشان حمايت مديران صنايع، انجمن مديريت ايران، انجمن دارندگان نشان استاندارد ايران و صنعت و معدن جوانان از اين جشنواره را اقدامي موثر در حمايت از توليد ملي دانست.

 


X